Ogłoszenia duszpasterskie 23.01.2021 III. niedziela zwykła

1.     Dzisiaj III. niedziela zwykła w roku liturgicznym. Obchodzimy dzisiaj dzień solidarności z Chorwacją. Zbiórka do puszek na ten cel.

2.     Dzisiejsza niedziela z woli Ojca świętego Franciszka jest niedzielą Słowa Bożego. Zachęcamy do codziennej lektury Słowa Bożego.

3.     Msza święta żałobna w intencji śp. Biskupa Adama Dyczkowskiego zostanie odprawiona jutro o godzinie 20.00. Wcześniej o 19.45 odmówimy koronkę w intencji zmarłego. Zapraszamy do udziału w tej Eucharystii. Zabierzmy ze sobą świece lub znicze, które pogłębią klimat modlitwy i będą znakiem naszej modlitewnej pamięci o zmarłym.

4.     Spotkanie rodziców dzieci komunijnych odbędzie się dzisiaj po Mszy o 12.00.

5.     Wspólne czytanie Słowa Bożego w czwartek o godz. 17:30, a Katecheza liturgiczna w piątek po Mszy o 18.00.

6.     Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o 7:40.

7.     Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek i czwartek od 15:30 do 16:00

8.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

9.     Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary!