Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna - Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. W tym roku pod hasłem: „Zróbcie wszystko cokolwiek wam powie mój Syn”.

2. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – Św. Wojciecha, Bpa i Męcz.; w czwartek -  Św. Marka, Ewangelisty.

3. Diecezjalna Pielgrzymka Motocyklowa spod figury Chrystusa Króla w Świebodzinie do Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie odbędzie się 28 kwietnia br. Początek o godz. 13.00.

4. W sobotę 4 maja br. odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Służby Liturgicznej Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej do Rokitna.

5. Pielgrzymka „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w niedzielę 5 maja br. do Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich w Paradyżu.

6. Obchody 900-lecia Utworzenia Diecezji Lubuskiej odbędą się w sobotę 11 maja  br. w Ośnie Lubuskim.

7. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę i przeznaczone na remont kościoła.

8. W kościele na stoliku prasa katolicka: „Niedziela”, „Magazyn Niedzieli ”, „Gość Niedzielny”, Magazyn „Historia Kościoła” m.in. temat Maryi.